Danubiana Club

Vážení priatelia výtvarného umenia,

po úspešnej dostavbe múzea Vám od septembra 2014 prinášame úplne nový pohľad a zážitok z návštevy nášho obdivovaného polostrova umenia.
Okrem zaujímavých výstav a prezentácie stálej zbierky, v ktorej sú zastúpení najrenomovanejší umelci zo Slovenska a zahraničia, Vás určite prekvapí aj park, v ktorom je umiestnených 60 sôch. Novinkou je aj promenáda na streche, z ktorej je jedinečný pohľad nielen na mohutný Dunaj, ale aj na okolitú prírodu.

Od roku 2012, odkedy pôsobíme ako nezisková organizácia, pre Vás pripravujeme výstavy v exkluzívnom prostredí múzea, ktorého hlavným cieľom je prinášať kultúrny a emotívny zážitok všetkým, ktorí sa nás rozhodnú navštíviť.
Mnohí z Vás sa nás pýtajú, ako by mohli aspoň symbolicky pomôcť udržiavať vysokú estetickú úroveň tohto výnimočného miesta.
Pre všetkých máme dobrú správu.
Najrýchlejší a najefektívnejší spôsob, ako môžete vyjadriť svoj postoj k Danubiane a našim kultúrnym aktivitám, je možnosť stať sa podporovateľom nášho múzea formou členstva v klube priateľov.
Na informáciu – múzeum moderného umenia Louisiana v Dánsku má vyše 50-tisíc členov klubu. Guggenheimovo múzeum v Bilbau skoro 15-tisíc členov.
Aj keď sa k takýmto číslam, zdá sa, len ťažko v budúcnosti priblížime, predsa len veríme, že sa nám raz spoločne s Vami podarí vybudovať klub, v ktorom sa stretnú všetci hrdí podporovatelia našich aktivít.
Klub priateľov múzea Danubiana, pre ktorých bude cťou patriť ku skupine výnimočných ľudí podporujúcich kultúru.
 

Výhody členstva v klube:

  1. zasielanie pozvánok na výstavy a ostatné podujatia, ako aj informácií o štruktúre programov a činnosti múzea
  2. celoročný voľný vstup na výstavy a sprievodné programy
  3. voľný vstup pre pozvanú osobu v spoločnosti majiteľa klubovej karty
  4. 5% zľava pri nákupe v Art shope

Členskú kartu si môžete zakúpiť v múzeu. V prípade záujmu o informácie o členskej karte nás danubianaatdanubiana [dot] sk (subject: Danubiana%20Club) (kontaktujte tu).

Cena členskej karty: 40 EUR